Főváros

Ha valamit nem ért, kérdését itt teheti fel és a többi játékos segít Önnek.

Minden itt létrehozott témanév a "?" jellel kell, hogy végződjön, különben egy hibásan fogalmazott vagy téves fejezetbe helyezett témaként lesz jelölve.
Lezárt
Üzenet
Szerző
Felhasználói avatar
Dominica
Kapitány
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 24 Nov 2012, 17:55
Helyszín: Magyarország

Főváros

#1 Hozzászólás által Dominica »

Üdv, a kérdés az lenne, hogy ha fővárost váltok, akkor az maximális városszint is változik, vagy csak a max. mezők száma lesz 51? Tehát lesz-e 3-as max szintű városból 5-ös max szintá város ha áthelyezem a fővárost oda.
Egy gép akkor nem tekinthető gépnek többé, ha elkezd félni a halálától.
Isten
Kapitány
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 15 Nov 2012, 16:30

Re: Főváros

#2 Hozzászólás által Isten »

Főváros áthelyezése céllal Ön a tudományt tanulmányozza, a tudomány feltöltötté válik. Majd meg kell nyomja feltöltött tudományt, és a megjelent listán választja ki a várost, ahová át akarja helyezni a Fővárost. Ez minden, a Főváros egy másik városba let áthelyezve. Ez a város bármilyen szintű lehet, akár első szintű is. Az ide való főváros áthelyezéskor ̶ ebben a városban (в Főváros joga értelmében) 51 cella hozzáférhetővé válik. A FÉ maximális szintje nem változik meg, hanem ugyanaz marad, amilyen az áthelyezés volt. Azaz lehet a városban 51 cella a 2. Szintű FÉ esetén.

csaka cellák száma megy fel, a városháza ugyanaz marad, így szerintem csak 5-ös szintű városba érdemes áttenni fővárost:)
Felhasználói avatar
Addict
Kapitány
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 27 Nov 2012, 13:55

Re: Főváros

#3 Hozzászólás által Addict »

igen a mezők száma nem változik ha áthelyezed a várost!
Felhasználói avatar
Dominica
Kapitány
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 24 Nov 2012, 17:55
Helyszín: Magyarország

Re: Főváros

#4 Hozzászólás által Dominica »

Köszi az infót. Akkor ez kellemetlen. :lol:
Egy gép akkor nem tekinthető gépnek többé, ha elkezd félni a halálától.
benderguz
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 22 Feb 2013, 00:03

Re: Főváros

#5 Hozzászólás által benderguz »

Üdvözlet mindenkinek
Az lenne a kérdésem,hogy tudom a Fővárosomat bővíteni vagyis a falait ki tolni hogy az 51 mezőt vegye körbe a fal?
Felhasználói avatar
Elminster
Project manager
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 05 Nov 2012, 21:13

Re: Főváros

#6 Hozzászólás által Elminster »

Idézet a lexikonból:

A Főváros, más városoktól eltérően, mindig az épületekre szánt 51 cellából áll.
Lezárt